Események

Fair Play Kupa

10.06.2006

Iskolánk a III. helyezést szerezte meg a Fair Play Kupával díjazott labdarúgó –tornán.

A vendéglátó Bartók Béla Líceum csapata marosvásárhelyi ellenfelét 2-0, az aradit 13-1 arányban múlta felül. Noha a mezőny legjobb és legtechnikásabb csapata volt, iskolánk  együttese nem tudta megvédeni tavalyi  első helyezését, mert  az elődöntőben hosszabbítás és 7 méteres szabadrúgások után 3-4 arányú vereséget szenvedett a kézdivásárhelyi csapattól.  Így csupán a harmadik helyezést szerezte meg.
A líceum csapatát Gallovits Gyula testnevelő  tanár készítette fel, melynek játékoskerete a következő volt: Bakos Szabolcs, Péter Pál, Madaras Zoltán, Komatima Nazim, Farkas Nándi, Murvai Endre, Kovács Róbert, Soós László, Borsos Lehel és Simon Dávid. Bakos Szabolcs két különdíjban is részesült (gólkirály és a legjobb mezőnyjátékos).